نمایشگاه مدرن ایران

نمایشگاه مدرن برای اولین بار در ایران

نمایشگاه مدرن که می تواند راهکار بسیار مناسبی در زمان شیوع پاندمی کرونا باشد، برای اولین بار در ایران برنامه ریزی شده و توسط موسسه فرهنگی رسانه آرمانی برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی موسسه رسانه آرمانی: خانم سودابه حیدری رئیس هیات مدیره موسسه فرهنگی رسانه آرمانی درباره برگزاری نمایشگاه مدرن گفت: ایده این طرح بر اساس شرایط حاضر در جهان به واسطه شیوع بیماری کرونا و حفظ جان مردم توسط متخصصان این مجموعه طرح ریزی شد تا بتوانیم در چنین شرایط اقتصادی و بیماری، شرکت ها و فعالان اقتصادی را از هزینه های سنگین و بسیار زیاد نمایشگاه حضوری رهایی بخشیم و در عین حال سلامتی و جان آنها و مخاطبان را حفظ کنیم.

وی افزود: نمایشگاه مدرن ایده خاص و جدیدی است که امکانات منحصر به فردی را در اختیار مشارکت کنندگان قرار می دهد و تمام هزینه های ساخت غرفه اختصاصی، تبلیغات و حضور را به نزدیکی صفر می رساند تا فعالان اقتصادی با خیال آسوده تر بتوانند شرکت و برند خود را معرفی نمایند و ظرفیت ها و توانمندی های خود را در اختیار مخاطبان قرار دهند.

ایشان در خصوص نحوه برگزاری این نمایشگاه و در پاسخ به این سوال که آیا این نمایشگاه به صورت ۳ بعدی و مجازی برگزار می شود یا خیر تاکید کرد: این نمایشگاه به نحوی خاص برگزار می شود که تلفیقی از نمایشگاه حضوری، مجازی و سیستم نوین نمایشگاه ماهواره ای می باشد که طراحی آن کاملا انحصاری است و در جهان تا کنون صورت نگرفته است.

وی افزود: این رویدادهای نمایشگاهی میتواند راهکاری نوین در شرایط کنونی و آینده صنعت نمایشگاهی باشد تا موفقیت شرکت ها را در حضور نمایشگاه ها بیشتر کرده و مخاطبان چند میلیونی از سراسر جهان را با آنان آشنا نماید و در لحظه بتوانند با تمام آنها ارتباط نزدیک برقرار نموده و قرارداد همکاری نیز امضا کنند.

وی تصریح کرد: برای سال جاری ۵ رویداد طرح ریزی شده که با نمایشگاه طلا، جواهر در ۸ بهمن ماه سال جاری آغاز می شود و پس از آن با رویدادهای آرایشی، بهداشتی (مدرن بیوتی) – ورزش و تجهیزات ورزشی – شیرینی، قهوه و نوشیدنی ها – چرم، لباس و اکسسوری ادامه خواهد یافت.

اشتراک اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *